W niedzielę przy krzyżu misyjnym uroczyście zakończyliśmy Misje Święte w naszej Parafii.
Spędziliśmy ten tydzień na celebrowaniu sakramentów, modlitwie i wiele razy mogliśmy spotkać się na rozmowie z Bogiem za pośrednictwem naszych misjonarzy ojca Sebastiana i ojca Włodzimierza. Dzięki ich naukom na nowo pragniemy odkryć treść naszej wiary.

Bo był to czas zamyślenia i refleksji, a niejednokrotnie rozrachunku z własnym sumieniem w obliczu prawdy o miłosierdziu Boga względem człowieka, względem mnie samego. To wreszcie był  czas naprawiania relacji z ludźmi, z którymi żyjemy, pracujemy, których kochamy i których nie akceptujemy, osób bliższych i dalszych naszemu sercu. W swoich osobistych modlitwach nie zapomnijmy podziękować Panu Bogu za dar Misji Świętych.

Poniżej fotorelacja.-obejrzyj

 

A tak modliliśmy się w piątek na cmentarzu parafialnym -zdjęcia w galerii

 

Msze Święte

w niedziele:
7:00, 9:00, 12:00, 16:00

w tygodniu:
7.00, 18:00

Ewangelia na dzis

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Wtorek 2017-10-17, Wspomnienie Św. Ignacego Antiocheńskiego, Biskupa i Męczennika
    Łk 11,37-41
    Pewien faryzeusz zaprosił Jezusa do siebie na obiad. Poszedł więc i zajął miejsce za stołem. Lecz faryzeusz, widząc to, wyraził zdziwienie, że nie obmył wpierw rąk przed posiłkiem. Na to rzekł Pan do niego: «Właśnie wy, faryzeusze, dbacie o czystość zewnętrznej strony kielicha i misy, a wasze wnętrze pełne jest zdzierstwa i niegodziwości. Nierozumni! Czyż Stwórca zewnętrznej strony nie uczynił także wnętrza? Raczej dajcie to, co jest wewnątrz, na jałmużnę, a zaraz wszystko będzie dla was czyste».
JSN Mico template designed by JoomlaShine.com