W niedzielę przy krzyżu misyjnym uroczyście zakończyliśmy Misje Święte w naszej Parafii.
Spędziliśmy ten tydzień na celebrowaniu sakramentów, modlitwie i wiele razy mogliśmy spotkać się na rozmowie z Bogiem za pośrednictwem naszych misjonarzy ojca Sebastiana i ojca Włodzimierza. Dzięki ich naukom na nowo pragniemy odkryć treść naszej wiary.

Bo był to czas zamyślenia i refleksji, a niejednokrotnie rozrachunku z własnym sumieniem w obliczu prawdy o miłosierdziu Boga względem człowieka, względem mnie samego. To wreszcie był  czas naprawiania relacji z ludźmi, z którymi żyjemy, pracujemy, których kochamy i których nie akceptujemy, osób bliższych i dalszych naszemu sercu. W swoich osobistych modlitwach nie zapomnijmy podziękować Panu Bogu za dar Misji Świętych.

Poniżej fotorelacja.-obejrzyj

 

A tak modliliśmy się w piątek na cmentarzu parafialnym -zdjęcia w galerii

 

Msze Święte

w niedziele:
7:00, 9:00, 12:00, 16:00

w tygodniu:
7.00, 18:00

Ewangelia na dzis

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Piątek 2018-06-22, 11. tydz. zwykły
    Mt 6,19-23
    Jezus powiedział do swoich uczniów: „Nie gromadźcie sobie skarbów na ziemi, gdzie mól i rdza niszczą i gdzie złodzieje włamują się i kradną. Gromadźcie sobie skarby w niebie, gdzie ani mól, ani rdza nie niszczą i gdzie złodzieje nie włamują się i nie kradną. Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje. Światłem ciała jest oko. Jeśli więc twoje oko jest zdrowe, całe twoje ciało będzie w świetle. Lecz jeśli twoje oko jest chore, całe twoje ciało będzie w ciemności. Jeśli więc światło, które jest w tobie, jest ciemnością, jakże wielka to ciemność”.
JSN Mico template designed by JoomlaShine.com