Przez 6 miesięcy w naszej parafii gościliśmy figurę Matki Bożej Fatimskiej w 100 rocznicę objawień i każdego 13 dnia miesiąca odmawialiśmy różaniec a także przypominaliśmy słowa Maryi, które kierowała do dzieci. Polecaliśmy miłosiernemu Chrystusowi wszystkie nasze potrzeby, modliliśmy się za Kościół święty prowadzony przez Ojca Świętego Franciszka, prosiliśmy o pokój na świecie w naszej Ojczyźnie i rodzinach.


Po uroczystej Mszy świętej rozpoczęła się modlitwa różańcowa prowadzona przez młodzież i dzieci z Oazy parafialnej. Przy wystawionym Najświętszym Sakramencie wierni przyłączali się do modlitwy podchodząc do mikrofonu i odmawiając różaniec.
Po zakończeniu różańca i wystawieniu Najświętszego Sakramentu wierni z zapalonymi świecami przeszli w procesji dookoła kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej, aby na koniec umieścić ją na postumencie przy pierwszej kapliczce różańcowej. Dziękując za wszystkie spotkania i modlitwę odśpiewaliśmy Apel Jasnogórski. Niech Maryja ma nas zawsze pod swoją opieką..

 obejrzyj zdjęcia

Msze Święte

w niedziele:
7:00, 9:00, 12:00, 16:00

w tygodniu:
7.00, 18:00

Ewangelia na dzis

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Piątek 2018-06-22, 11. tydz. zwykły
    Mt 6,19-23
    Jezus powiedział do swoich uczniów: „Nie gromadźcie sobie skarbów na ziemi, gdzie mól i rdza niszczą i gdzie złodzieje włamują się i kradną. Gromadźcie sobie skarby w niebie, gdzie ani mól, ani rdza nie niszczą i gdzie złodzieje nie włamują się i nie kradną. Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje. Światłem ciała jest oko. Jeśli więc twoje oko jest zdrowe, całe twoje ciało będzie w świetle. Lecz jeśli twoje oko jest chore, całe twoje ciało będzie w ciemności. Jeśli więc światło, które jest w tobie, jest ciemnością, jakże wielka to ciemność”.
JSN Mico template designed by JoomlaShine.com