Przez 6 miesięcy w naszej parafii gościliśmy figurę Matki Bożej Fatimskiej w 100 rocznicę objawień i każdego 13 dnia miesiąca odmawialiśmy różaniec a także przypominaliśmy słowa Maryi, które kierowała do dzieci. Polecaliśmy miłosiernemu Chrystusowi wszystkie nasze potrzeby, modliliśmy się za Kościół święty prowadzony przez Ojca Świętego Franciszka, prosiliśmy o pokój na świecie w naszej Ojczyźnie i rodzinach.


Po uroczystej Mszy świętej rozpoczęła się modlitwa różańcowa prowadzona przez młodzież i dzieci z Oazy parafialnej. Przy wystawionym Najświętszym Sakramencie wierni przyłączali się do modlitwy podchodząc do mikrofonu i odmawiając różaniec.
Po zakończeniu różańca i wystawieniu Najświętszego Sakramentu wierni z zapalonymi świecami przeszli w procesji dookoła kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej, aby na koniec umieścić ją na postumencie przy pierwszej kapliczce różańcowej. Dziękując za wszystkie spotkania i modlitwę odśpiewaliśmy Apel Jasnogórski. Niech Maryja ma nas zawsze pod swoją opieką..

 obejrzyj zdjęcia

Msze Święte

w niedziele:
7:00, 9:00, 12:00, 16:00

w tygodniu:
7.00, 18:00

Ewangelia na dzis

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Wtorek 2017-11-21, Wspomnienie Ofiarowania NMP
    Łk 19,1-10
    Jezus wszedł do Jerycha i przechodził przez miasto. A był tam pewien człowiek, imieniem Zacheusz, zwierzchnik celników i bardzo bogaty. Chciał on koniecznie zobaczyć Jezusa, kto to jest, ale nie mógł z powodu tłumu, gdyż był niskiego wzrostu. Pobiegł więc naprzód i wspiął się na sykomorę, aby móc Go ujrzeć, tamtędy bowiem miał przechodzić. Gdy Jezus przyszedł na to miejsce, spojrzał w górę i rzekł do niego: „Zacheuszu, zejdź prędko, albowiem dziś muszę się zatrzymać w twoim domu”. Zeszedł więc z pośpiechem i przyjął Go rozradowany. A wszyscy widząc to, szemrali: „Do grzesznika poszedł w gościnę”. Lecz Zacheusz stanął i rzekł do Pana: „Panie, oto połowę mego majątku daję ubogim, a jeśli kogo w czym skrzywdziłem, zwracam poczwórnie”. Na to Jezus rzekł do niego: „Dziś zbawienie stało się udziałem tego domu, gdyż i on jest synem Abrahama. Albowiem Syn Człowieczy przyszedł szukać i zbawić to, co zginęło”.
JSN Mico template designed by JoomlaShine.com