W ostatnią niedzielę października 2017 roku w Kościele Św. Mikołaja w Jedlni po Nabożeństwie Różańcowym, do wspólnoty Kół Żywego Różańca wpisali się nowi członkowie. Własnoręczny podpis w Parafialnej Księdze KŻR złożyli:

1. Dąbrowska Barbara KŻR św. Katarzyny Jaśce

2. Amanowicz Krystyna KŻR św. Kingi Kieszek

3. Mitak Eleonora KŻR św. Magdaleny Żdżary

 

4. Rywacka Małgorzata KŻR św. Magdaleny Żdżary

5. Warchoł Marek KŻR św. Magdaleny Żdżary

We Mszy św. modliliśmy się prosząc o zdrowie, Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla wszystkich członków KŻR, a zmarłym członkom KŻR wypraszaliśmy wieczną nagrodę.

"Modlitwa różańcowa jest modlitwą człowieka za człowieka; jest modlitwą ludzkiej solidarności, modlitwą wspólną odkupionych, która odbija w sobie ducha i intencje pierwszej z odkupionych, Maryi, Matki i obrazu Kościoła; jest modlitwą za wszystkich ludzi świata i historii, żywych i umarłych, powołanych do tworzenia wraz z nami Ciała Chrystusa i do stania się wraz z Nim współdziedzicami chwały Ojca" - św. Jan Paweł II

obejrzyj zdjęcia

 

Msze Święte

w niedziele:
7:00, 9:00, 12:00, 16:00

w tygodniu:
7.00, 18:00

Ewangelia na dzis

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Piątek 2018-06-22, 11. tydz. zwykły
    Mt 6,19-23
    Jezus powiedział do swoich uczniów: „Nie gromadźcie sobie skarbów na ziemi, gdzie mól i rdza niszczą i gdzie złodzieje włamują się i kradną. Gromadźcie sobie skarby w niebie, gdzie ani mól, ani rdza nie niszczą i gdzie złodzieje nie włamują się i nie kradną. Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje. Światłem ciała jest oko. Jeśli więc twoje oko jest zdrowe, całe twoje ciało będzie w świetle. Lecz jeśli twoje oko jest chore, całe twoje ciało będzie w ciemności. Jeśli więc światło, które jest w tobie, jest ciemnością, jakże wielka to ciemność”.
JSN Mico template designed by JoomlaShine.com