Spotkanie opłatkowe Kół Żywego Różańca naszej parafii odbyło się w Niedzielę Chrztu Pańskiego w Centrum Ewangelizacyjnym „Zacisze”.
Spotkanie to poprzedziła Msza św. którą odprawili - nasz opiekun ks. kanonik Janusz Smerda proboszcz naszej parafii oraz ks.wikariusz Marcin Pietras. W czasie Eucharystii modliliśmy się za naszą rodzinę różańcową i naszych bliskich, zarówno żywych i zmarłych w 2017 r. W ubiegłym roku odeszło od nas do wieczności 7 osób. Chęć wstąpienia do Żywego Różańca wyrazili bliscy zmarłych członków , których witamy z wielką radością.


Na wstępie naszego spotkania w „Zaciszu” obejrzeliśmy spektakl bożonarodzeniowy przygotowany przez ks. wikariusza Marcina w wykonaniu młodzieży z Publicznej Szkoły w Jedlni. Dalej był śpiew kolęd ,czytanie Słowa Bożego, łamanie się opłatkiem i życzenia na ten Nowy Rok 2018 r. Pragniemy podziękować p.Jadwidze za miłe przyjęcie, pyszne ciasta.
 Szczęść Boże
                                                                                                                    autor. Krystyna Czachor
   Jedlnia 7 stycznia 2018 r.

obejrzyj zdjęcia

Msze Święte

w niedziele:
7:00, 9:00, 12:00, 16:00

w tygodniu:
7.00, 18:00

Ewangelia na dzis

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • 2018-01-21, 3. Niedziela zwykła
    Mk 1,14-20
    Gdy Jan został uwięziony, przyszedł Jezus do Galilei i głosił Ewangelię Bożą. Mówił: „Czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”. Przechodząc obok Jeziora Galilejskiego, ujrzał Szymona i brata Szymonowego, Andrzeja, jak zarzucali sieć w jezioro; byli bowiem rybakami. Jezus rzekł do nich: „Pójdźcie za Mną, a sprawię, że się staniecie rybakami ludzi”. I natychmiast zostawili sieci i poszli za Nim. Idąc nieco dalej, ujrzał Jakuba, syna Zebedeusza, i brata jego, Jana, którzy też byli w łodzi i naprawiali sieci. Zaraz ich powołał, a oni zostawili ojca swego, Zebedeusza, razem z najemnikami w łodzi i poszli za Nim.
JSN Mico template designed by JoomlaShine.com