Spotkanie opłatkowe Kół Żywego Różańca naszej parafii odbyło się w Niedzielę Chrztu Pańskiego w Centrum Ewangelizacyjnym „Zacisze”.
Spotkanie to poprzedziła Msza św. którą odprawili - nasz opiekun ks. kanonik Janusz Smerda proboszcz naszej parafii oraz ks.wikariusz Marcin Pietras. W czasie Eucharystii modliliśmy się za naszą rodzinę różańcową i naszych bliskich, zarówno żywych i zmarłych w 2017 r. W ubiegłym roku odeszło od nas do wieczności 7 osób. Chęć wstąpienia do Żywego Różańca wyrazili bliscy zmarłych członków , których witamy z wielką radością.


Na wstępie naszego spotkania w „Zaciszu” obejrzeliśmy spektakl bożonarodzeniowy przygotowany przez ks. wikariusza Marcina w wykonaniu młodzieży z Publicznej Szkoły w Jedlni. Dalej był śpiew kolęd ,czytanie Słowa Bożego, łamanie się opłatkiem i życzenia na ten Nowy Rok 2018 r. Pragniemy podziękować p.Jadwidze za miłe przyjęcie, pyszne ciasta.
 Szczęść Boże
                                                                                                                    autor. Krystyna Czachor
   Jedlnia 7 stycznia 2018 r.

obejrzyj zdjęcia

Msze Święte

w niedziele:
7:00, 9:00, 12:00, 16:00

w tygodniu:
7.00, 18:00

Ewangelia na dzis

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Poniedziałek 2018-07-23, Święto Św. Brygidy, Zakonnicy
    J 15,1-8
    Jezus powiedział do swoich uczniów: „Ja jestem prawdziwym krzewem winnym, a Ojciec mój jest tym, który uprawia. Każdą latorośl, która we Mnie nie przynosi owocu, odcina, a każdą, która przynosi owoc, oczyszcza, aby przynosiła owoc obfitszy. Wy już jesteście czyści dzięki słowu, które wypowiedziałem do was. Trwajcie we Mnie, a Ja będę trwał w was. Podobnie jak latorośl nie może przynosić owocu sama z siebie, jeżeli nie trwa w winnym krzewie, tak samo i wy, jeżeli we Mnie trwać nie będziecie. Ja jestem krzewem winnym, wy latoroślami. Kto trwa we Mnie, a Ja w nim, ten przynosi owoc obfity, ponieważ beze Mnie nic nie możecie uczynić. Ten, kto we Mnie nie trwa, zostanie wyrzucony jak winna latorośl i uschnie. I zbiera się ją, i wrzuca do ognia, i płonie. Jeżeli we Mnie trwać będziecie, a słowa moje w was, poproście, o cokolwiek chcecie, a to wam się spełni. Ojciec mój przez to dozna chwały, że owoc obfity przyniesiecie i staniecie się moimi uczniami”.
JSN Mico template designed by JoomlaShine.com