Spotkanie opłatkowe Kół Żywego Różańca naszej parafii odbyło się w Niedzielę Chrztu Pańskiego w Centrum Ewangelizacyjnym „Zacisze”.
Spotkanie to poprzedziła Msza św. którą odprawili - nasz opiekun ks. kanonik Janusz Smerda proboszcz naszej parafii oraz ks.wikariusz Marcin Pietras. W czasie Eucharystii modliliśmy się za naszą rodzinę różańcową i naszych bliskich, zarówno żywych i zmarłych w 2017 r. W ubiegłym roku odeszło od nas do wieczności 7 osób. Chęć wstąpienia do Żywego Różańca wyrazili bliscy zmarłych członków , których witamy z wielką radością.


Na wstępie naszego spotkania w „Zaciszu” obejrzeliśmy spektakl bożonarodzeniowy przygotowany przez ks. wikariusza Marcina w wykonaniu młodzieży z Publicznej Szkoły w Jedlni. Dalej był śpiew kolęd ,czytanie Słowa Bożego, łamanie się opłatkiem i życzenia na ten Nowy Rok 2018 r. Pragniemy podziękować p.Jadwidze za miłe przyjęcie, pyszne ciasta.
 Szczęść Boże
                                                                                                                    autor. Krystyna Czachor
   Jedlnia 7 stycznia 2018 r.

obejrzyj zdjęcia

Msze Święte

w niedziele:
7:00, 9:00, 12:00, 16:00

w tygodniu:
7.00, 18:00

Ewangelia na dzis

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Poniedziałek 2018-04-23, Uroczystość Św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika
    J 12,24-26
    Jezus powiedział do swoich uczniów: „Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Jeżeli ziarno pszenicy wpadłszy w ziemię nie obumrze, zostanie tylko samo, ale jeżeli obumrze, przynosi plon obfity. Ten, kto miłuje swoje życie, traci je, a kto nienawidzi swego życia na tym świecie, zachowa je na życie wieczne. A kto by chciał Mi służyć, niech idzie za Mną, a gdzie Ja jestem, tam będzie i mój sługa. A jeśli kto Mi służy, uczci go mój Ojciec”.
JSN Mico template designed by JoomlaShine.com