W sobotę, 27 stycznia 2018 roku o godzinie 15.00 w kościele  Św. Mikołaja w Jedlni odprawiono mszę świętą w intencji pomyślnej budowy Kaplicy - Centrum Wieczystej Adoracji im. św. Jana Pawła II w Jedlni Kolonii.  Mszę celebrował  ksiądz biskup Piotr Turzyński. 

W czasie mszy poświecono kamienie węgielne  z Ziemi Świętej, Fatimy i Medjugorie oraz akt erekcyjny.  Następnie wszyscy udali się na  plac budowy, na działce w Jedlnii  Kolonii, gdzie  nastąpiło  uroczyste wmurowanie kamieni węgielnych i aktu.

obejrzyj zdjęcia

Msze Święte

w niedziele:
7:00, 9:00, 12:00, 16:00

w tygodniu:
7.00, 18:00

Ewangelia na dzis

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Wtorek 2018-05-22, 7. tydz. zwykły
    Mk 9,30-37
    Jezus i uczniowie Jego podróżowali przez Galileę, On jednak nie chciał, żeby kto wiedział o tym. Pouczał bowiem swoich uczniów i mówił im: „Syn Człowieczy będzie wydany w ręce ludzi. Ci Go zabiją, lecz zabity po trzech dniach zmartwychwstanie”. Oni jednak nie rozumieli tych słów, a bali się Go pytać. Tak przyszli do Kafarnaum. Gdy był w domu, zapytał ich: „O czym to rozprawialiście w drodze?” Lecz oni milczeli, w drodze bowiem posprzeczali się między sobą o to, kto z nich jest największy. On usiadł, przywołał Dwunastu i rzekł do nich: „Jeśli kto chce być pierwszym, niech będzie ostatnim ze wszystkich i sługą wszystkich”. Potem wziął dziecko, postawił je przed nimi i objąwszy je ramionami, rzekł do nich: „Kto przyjmuje jedno z tych dzieci w imię moje, Mnie przyjmuje; a kto Mnie przyjmuje, nie przyjmuje Mnie, lecz Tego, który Mnie posłał”.
JSN Mico template designed by JoomlaShine.com