Parafia św. Mikołaja w Jedlni i Stowarzyszenie „Jedlnia” w ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości, organizują w dniu 16 czerwca (sobota), bieg uliczny w Jedlni.
Bieg odbywał się będzie pod hasłem „Kocham Polskę” i podzielony został na 4 kategorie wiekowe: klasy 1-3, klasy 4-6, klasy 7-II i III Gimnazjum i kategoria „open” – bieg otwarty dla wszystkich.
Prosimy o podanie do dnia 3 czerwca imiennej listy uczestników biegu.

Jednocześnie informujemy, że reprezentacja Szkoły w każdej kategorii wiekowej może liczyć maksymalnie 5 uczestników. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , lub telefonicznie 604 323 623.
Po zakończonych biegach planowane jest wspólne ognisko, poczęstunek dla uczestników i śpiew pieśni patriotycznych. Wręczanie pamiątkowych pucharów dla zwycięzców odbędzie się dzień później w niedzielę podczas Festynu „Przeciw Niepamięci” organizowanego na ogrodach plebańskich w Jedlni.
Bieg „Kocham Polskę” odbędzie się pod patronatem Tomasza Wróbla –Przewodniczącego Rady Gminy i Rady Gminy.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

Msze Święte

w niedziele:
7:00, 9:00, 12:00, 16:00

w tygodniu:
7.00, 18:00

Ewangelia na dzis

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Piątek 2018-06-22, 11. tydz. zwykły
    Mt 6,19-23
    Jezus powiedział do swoich uczniów: „Nie gromadźcie sobie skarbów na ziemi, gdzie mól i rdza niszczą i gdzie złodzieje włamują się i kradną. Gromadźcie sobie skarby w niebie, gdzie ani mól, ani rdza nie niszczą i gdzie złodzieje nie włamują się i nie kradną. Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje. Światłem ciała jest oko. Jeśli więc twoje oko jest zdrowe, całe twoje ciało będzie w świetle. Lecz jeśli twoje oko jest chore, całe twoje ciało będzie w ciemności. Jeśli więc światło, które jest w tobie, jest ciemnością, jakże wielka to ciemność”.
JSN Mico template designed by JoomlaShine.com