Pod hasłem Dzień Dziecka na Sportowo w dniu 03 czerwca 2018 w Jedlni odbył się festyn dla najmłodszych. Dzięki chęciom i zaangażowaniu wielu dobrych ludzi dzieci miały możliwość: zabawy z animatorami i grania w gry sportowe, przeciągania liny wspólnie z rodzicami, skakania na dmuchanych zamkach, rozgrywania meczy, zjedzenia darmowego popcornu, waty cukrowej oraz lodów. Każde dziecko brało udział w losowaniu, w którym między innymi do wygrania główną nagrodą był SAMOCHÓD! Po raz kolejny przed publicznością mogła zaprezentować się grupa taneczna Rockstep z Jedlni. Całość spotkania prowadziła Pani Karolina Sot-Sosno
wska, a gry i zabawy Pani Justyna Hyży. Bez wątpienia podziękowania należą się ludziom o wielkich sercach.

 

Serdeczne podziękowania dla:

- zarządu Gminnego Klubu Sportowego ,,Królewscy,, Jedlnia.

- księży parafii św.Mikołaja x. proboszcz Janusz Smerda oraz x. wikariusz Marcin Pietras

- Rady Gminy Pionki oraz radnych: Tomasz Wróbel, Aneta Wojdat, Sebastian Sałek, Dariusz Gonciarz, Piotr Gębczyk, Henryk Drela.

- Pawła Kropidłowskiego, Sylwestera Dreli - Firma PATEX

- Pawła Deji- Zakład Usług Leśnych

- Radnego Miasta Pionki: Jacka Kustry oraz Pani Iwony Guzy- firmy DUODENT.

- Wiesława Deji- Zakłady Drzewne

- Radosława Wojdata- Firma TEKOM

- Beaty Milczarczyk prezes stowarzyszenia orkiestry dętej BONI ANGELI

- Sebastiana Sałka- reprezentujący firmę UNILEVER

autor. Robert Potacki
obejrzyj zdjęcia


 

 

 

Msze Święte

w niedziele:
7:00, 9:00, 12:00, 16:00

w tygodniu:
7.00, 18:00

Ewangelia na dzis

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Poniedziałek 2018-08-20, Wspomnienie Św. Bernarda, Opata i Doktora Kościoła
    Mt 19,16-22
    Pewien człowiek zbliżył się do Jezusa i zapytał: „Nauczycielu, co dobrego mam czynić, aby otrzymać życie wieczne?” Odpowiedział mu: „Dlaczego Mnie pytasz o dobro? Jeden tylko jest Dobry. A jeśli chcesz osiągnąć życie, zachowaj przykazania”.
    Zapytał Go: „Które?” Jezus odpowiedział: „Oto te: nie zabijaj, nie cudzołóż, nie kradnij, nie zeznawaj fałszywie, czcij ojca i matkę oraz miłuj swego bliźniego jak siebie samego”. Odrzekł Mu młodzieniec: „Przestrzegałem tego wszystkiego, czego mi jeszcze brakuje?” Jezus mu odpowiedział: „Jeśli chcesz być doskonały, idź, sprzedaj, co posiadasz, i rozdaj ubogim, a będziesz miał skarb w niebie. Potem przyjdź i chodź za Mną”. Gdy młodzieniec usłyszał te słowa, odszedł zasmucony, miał bowiem wiele posiadłości.

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com