W dniu 16.06. 2018 r. na stadionie Królewscy Jedlnia odbyły się biegi dla niepodległej w  100-tną rocznicę Odzyskania Niepodległości. Biegi odbyły się pod hasłem „Kocham Polskę". Biegi były podzielone na cztery kategorie wiekowe.

W I kategorii biegowej rywalizowały najmłodsze dzieci.

Pod hasłem Dzień Dziecka na Sportowo w dniu 03 czerwca 2018 w Jedlni odbył się festyn dla najmłodszych. Dzięki chęciom i zaangażowaniu wielu dobrych ludzi dzieci miały możliwość: zabawy z animatorami i grania w gry sportowe, przeciągania liny wspólnie z rodzicami, skakania na dmuchanych zamkach, rozgrywania meczy, zjedzenia darmowego popcornu, waty cukrowej oraz lodów. Każde dziecko brało udział w losowaniu, w którym między innymi do wygrania główną nagrodą był SAMOCHÓD! Po raz kolejny przed publicznością mogła zaprezentować się grupa taneczna Rockstep z Jedlni. Całość spotkania prowadziła Pani Karolina Sot-Sosno
wska, a gry i zabawy Pani Justyna Hyży. Bez wątpienia podziękowania należą się ludziom o wielkich sercach.

Pod błękitnym i słonecznym niebem, procesja ku czci Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa przeszła ulicami naszej parafii. Wierni  wyszli  na ulice prosząc Chrystusa o błogosławieństwo  dla swoich domów i rodzin. Procesje prowadzili kapłani  z naszej  parafii oraz gość ojciec doktor Joseph Vadakkel, misjonarz - charyzmatyk z katolickiego stanu Kerala w Indiach.

3 maja w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja i przeddzień Święta Strażaków w naszej parafii została odprawiona w msza św. Kapłani modlili się w intencji strażaków i ich rodzin.Wzięli w niej udział sami strażacy ochotnicy oraz zaproszeni goście.

Msze Święte

w niedziele:
7:00, 9:00, 12:00, 16:00

w tygodniu:
7.00, 18:00

Ewangelia na dzis

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Piątek 2018-06-22, 11. tydz. zwykły
    Mt 6,19-23
    Jezus powiedział do swoich uczniów: „Nie gromadźcie sobie skarbów na ziemi, gdzie mól i rdza niszczą i gdzie złodzieje włamują się i kradną. Gromadźcie sobie skarby w niebie, gdzie ani mól, ani rdza nie niszczą i gdzie złodzieje nie włamują się i nie kradną. Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje. Światłem ciała jest oko. Jeśli więc twoje oko jest zdrowe, całe twoje ciało będzie w świetle. Lecz jeśli twoje oko jest chore, całe twoje ciało będzie w ciemności. Jeśli więc światło, które jest w tobie, jest ciemnością, jakże wielka to ciemność”.
JSN Mico template designed by JoomlaShine.com